6 Yıldır Aktif Rus Sitesi ! Ruble veya Dolar Kazanın

By

Site Açılış Tarihi:

Bu sitesi 14 Mayıs 2013 Tarihinde açılmş olan yatırımlı-yatırımsız ruble ve dolar kazandıran bir sitedir.

Hesabım:

Bu bölümde sizlere site hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum.

6 yıldır aktif hizmet veren ve hala ödemelere devam eden bir sitedir.Sistemde Ruble ve Dolar kazanç türlerinden istediğinizi seçerek oyuna başlıyorsunuz.Dilerseniz bu seçimi daha sonra değiştirebiliyorsunuz.Sitede ayrıyetten yatırım bölümü de bulunmaktadır fakat bu kısım zorunluluk gerektirmediğinden dolayı yatırımsız kazanç sitesi olarak gördüğümüz için sizlerle paylaşma gereği duyduk.Şimdi dilerseniz site tanıtımına devam edelim;

Kuş Satın Al Bölümü:

Kuş fiyatları arasında biraz uçurum olsa da gelir konusunda gayet iyi bir seviyede bulunuyor.Belirttiğimiz fotoğraftan kuş satın alım fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Depo Sayfası:

Bu sayfada biriken yumurtalarınız bulunmaktadır.Depo süresi bulunmamaktadır ve ayrıca 1 dakika ara ile yumurtalarınızı toplayabiliyorsunuz.

Her kuş için kendine özgü renkte yumurta bulunmaktadır.

Yumurta Sat Bölümü:

Depoda biriken yumurtalarınızı satarak gelir elde ettiğiniz bölümdür.Burada satılan yumurtalar için gelir dağılımı %70 Silver kazancına ve %30 Para çekim hesabınıza yatıyor.Günlük Bonus:

Sitede sadece 1 Adet bonus bulunmaktadır.Bu kazanç 10-100 Silver Coins olarak değişmektedir ve 24 Saatte bir kez alınabilir.

Dönüştürücü:

Eğer ki hesabınızda bulunan rubleleri çekmek yerine daha fazla kuş satın alıp kazancınızı katlamak isterseniz buradan dönüşüm işlemi yapabilirsiniz.

Minimum dönüşüm miktarı 1000 coins dir.

Ayrıca dönüşüm bonusu olarak %20 ek kazanç elde edebilirsiniz.

Yatırım/Çekim İşlemleri:

Şimdi gelelim asıl merak konusuna.Bu sitede yatırımsız kazanç elde edebilirsiniz.Fakat gelirinizi daha da arttırmak isterseniz çektiğiniz miktarı yatırım yaparak kazanç arttırmanızı öneririz.Ziraa bu taktikle hiç bir şekilde zarara girmiş olmazsınız.Zaten  6 yıldır düzenli ödeme yapan bir siteden bahsediyoruz.İşin bu kısmı yatırım yapacak olan kişileri rahatlatacak nitelikte bulunuyor.

Fotoğraflarda belirtildiği gibi 3 çeşit Yatırım yöntemi bulunmaktadır.Minimum 1 Ruble olacak şekilde yatırım yapabilirsiniz.

1 RUB = 100 silver coins,

1 USD = 65 RUB

Ayrıca ek olarak +%100 bonus silver coins ve 150-500-1500-5000 Ruble yatırımlarına özel hediyeler alabilirsiniz.

Çekim işlemi için tam 16 Adet Ödeme yöntemi bulunmaktadır.Bu yöntemler fotoğrafta belirtildiği gibidir.

Minimum 1 Ruble olacak şekilde yani 105 coins olduğunda hesabınıza Ruble olarak çekim yapabilirsiniz.

Minimum 0.04 Dolar yani 339 coins olduğunda hesabınıza Dolar olarak çekim işlemi yapabilirsiniz.

Nasıl Üye Olabilirim ?

Yatırımlı veya Yatırımsız Dolar-Ruble  bazında kazanç sağlayabileceğiniz bu siteye aşağıda bulunan Üye Ol butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum
4 Yorum yazarları
Yusuf BulutBuğrahanBurcuAdmin Son yorum yazarları
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Burcu
Ziyaretçi
Burcu

Yatırım yapma tercihine yöneldim site uzun zamandır faaliyet gösterdiği için.Şuan kazancım çok ileri seviyede ve çekimlere devam ediyorum 🙂

Buğrahan
Ziyaretçi
Buğrahan

Bu siteye sizin verdiğiniz güven ile 40+ ruble yatırımım var.Suan hic pisman degilim ve her geçen gün daha çok kazanıyorum.Teşekkürler ☺️
comment image

Yusuf Bulut
Ziyaretçi
Yusuf Bulut

Arkadaşlar ben yatırım yaparak kazanmayı seçtim.Gerçekten kârlı bir iş tavsiye ederim.Ödemeler de devam ediyor.Teşekkürler admin ♥️
comment image

You may also like