Anında 45₺ (10 Exen) Kazanma Fırsatı

By

Tanıtım :

Borsa işleri birçoğumuzun bildiği gibi riskli işlerdir.Yatırım yaptığımız zaman sonucunun ne olduğunu öngöremeyebiliriz.Fakat bu işe gelir elde etmek için sürekli olarak bi katılma isteğine gireriz.

Yatırımsız Kazanç ailesi olarak sizlere bu seferki konumuzda YATIRIMSIZ borsaya katılma ve para çekim işlemi yapabileceğiniz bir konuya değindik.Belirttiğimiz adımları dikkatlice okuyup uygulamanız dahilinde kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

1-)Siteye Kayıt Oluyoruz :

Üye ol butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfaya kullanıcı bilgilerinizi yazarak kayıt olabilir,devamında giriş yaparak kullanıcı panelinize ulaşabilirsiniz.

Üye olduktan sonra 10 Exen kazanabilmek için Profil Doğrulaması yapmanız gerekmektedir.

Güncel Exen Coin Değeri : 4.50 ₺

2-)Kimlik Doğrulaması :

Bitexen ana sayfasında yer alan Ayarlar – Hesap Ayarları menüsünde bulunan Kimlik Doğrulama butonu ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kimlik doğrulama yapabilmeniz için öncelikle telefon numarası onayı gerekmektedir.

Ekran_Resmi_2018-06-05_12.55.59.png

Onayla butonuna bastığınızda karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

Ekran_Resmi_2018-06-05_12.59.32.png

Fotoğrafınızın net bir şekilde görüldüğü, TC kimlik numaranızın okunabilir olduğu nüfus cüzdanı, yeni kimlik kartı, pasaport, ehliyet veya e-devlet üzerinden alınan Nüfus Kayıt Belgesi ile başvuru yapabilirsiniz.

İlgili ekrana doldurduğunuz bilgiler ile göndereceğiniz dökümandaki bilgiler birebir aynı olmalıdır.

Ekran_Resmi_2018-06-05_14.51.10.png

Herhangi bir eksiklik veya yanlışlık tespit edilmezse kimlik onay işleminiz kısa süre içinde tamamlanacaktır.

Ekran_Resmi_2018-06-05_14.53.27.png

Bitexen’e kimlik ve adres doğrulaması için göndereceğiniz bilgiler hesap onayı dışında farklı bir alanda kullanılmaz. Bu belgeler, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında şifrelenmiş yöntemlerle muhafaza edilir ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.3-)Adres Doğrulaması :

Bitexen ana sayfasında yer alan Ayarlar – Hesap Ayarları menüsünde bulunan Adres Doğrulama butonu ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.Adres doğrulama yapabilmeniz için öncelikle telefon numarası onayı gerekmektedir.

Ekran_Resmi_2018-06-05_15.11.01.png

Onayla butonuna bastığında karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

Ekran_Resmi_2018-06-05_15.13.18.png

UYARI: Türkiye’de ikamet eden kullanıcılarımız, sadece adınıza düzenlenmiş ve son 1 ayda e-devlet üzerinden alınmış Barkodlu Yerleşim Yeri Belgesi (İkametgâh) geçerli belge olarak kabul edilmektedir.

E-devlet üzerinde oluşturacağınız adres belgesinde “Belgenin Neden Verileceği” seçeneğinde KURUMA İBRAZ seçilmeli, “Kurum Adı” alanına “Bitexen” yazılmalıdır. Bu şartlara uymayan dokümanlar geçerli kabul edilmeyerek tarafınıza iade edilecektir.

E-devlet üzerinden alınmamış olan diğer adres belgeleri (fatura vb.) ONAYLANMAYACAKTIR.

Formda belirttiğiniz adres ile yükleyeceğiniz belgedeki adresin aynı olmasına dikkat ediniz.

Ekran_Resmi_2018-06-05_15.16.49.png

Herhangi bir eksiklik veya yanlışlık tespit edilmezse adres onayınız kısa süre içinde tamamlanacaktır.

Ekran_Resmi_2018-06-05_15.18.53.png

Bitexen’e kimlik ve adres doğrulaması için göndereceğiniz bilgiler hesap onayı dışında farklı bir alanda kullanılmaz. Bu belgeler, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında şifrelenmiş yöntemlerle muhafaza edilir ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Doğrulama onayı aldıktan sonraki 5 dakika içinde hediyeniz hesabınıza aktarılmaktadır.

4-)BTC/TRY Piyasası Al-Sat Emirleri Örneği :

Ekran_Resmi_2018-06-06_14.45.38.png

Ekranda bulunan tablolardan piyasayı takip edebilir, uygun gördüğünüz fiyattan alış veya satış emri girebilirsiniz.

Piyasa Alış/Satış örnek görünüm:

Ekran_Resmi_2018-06-06_14.47.44.pngEkran_Resmi_2018-06-06_14.47.54.png

Piyasa emri (Market Order) verdiğinizde, bekleyen emirlerin en iyi fiyatlı olanlarından başlanarak girmiş olduğunuz miktara kadar emriniz otomatik olarak gerçekleşir. Piyasa Emri seçeneğinde vermiş olduğunuz emir hemen gerçekleşeceği için beklemeden hızlıca alım/satım yapabilirsiniz.

Limit Alış/Satış sekmesi örnek görünüm:

Ekran_Resmi_2018-06-06_14.49.25.pngEkran_Resmi_2018-06-06_14.49.54.png

Ekran_Resmi_2018-06-06_14.50.28.png‘ butonuna tıkladığınızda tüm bakiyeniz ile işlem yapabilirsiniz.

Limit emirde (Limit Order), girmiş olduğunuz emrin limit fiyatını siz belirlersiniz. Sistem, en iyi fiyattan itibaren belirlemiş olduğunuz limit fiyata kadar işleminizi gerçekleştirmeye çalışır. Vermiş olduğunuz alış emrinin fiyatı, satıcıların girdikleri en düşük fiyattan yüksekse; veya vermiş olduğunuz satış emrinin fiyatı, alıcıların girdikleri en yüksek fiyattan düşükse limit emriniz otomatik gerçekleşir. Eğer girmiş olduğunuz emrin limit fiyatı, bekleyen emirlerle eşleştirilemezse Bekleyen Emirler sekmesinde yer alır. Limit emirlerde işlemin gerçekleşme garantisi bulunmamaktadır.

Limit Emir tipinde, vermiş olduğunuz fiyatı karşılayan ters yönlü bir emir olmadığı sürece emriniz gerçekleşmeyecektir. Yani satış yönünde emir verdiyseniz; o fiyattan almak isteyen; ya da alış yönünde bir emir verdiğinizde, o fiyattan satmak isteyen bir başka kullanıcı olmadığı sürece emriniz açık olarak kalacaktır.

Emrinizin, fiyattan bağımsız olarak hemen gerçekleşmesini istiyorsanız, Limit Emir yerine Piyasa Emri tipinde emir girebilirsiniz. Ancak bu durumda, alış ya da satışınız istediğiniz fiyattan değil, o anda piyasadaki en yüksek alış ya da en düşük satış emri veren başka bir kullanıcı tarafından girilmiş olan fiyattan karşılanacaktır.

5-)Çekim İşlemi :

TL çekebilmek için Bitexen ana sayfasında bulunan Hesaplarım-Varlıklarım ekranında TRY satırında yer alan Çek butonuna basarak para çekme giriş ekranını açabilirsiniz.

Ekran_Resmi_2018-06-05_16.17.39.png

Sadece kendi adınıza açılmış bir hesaba para çekebilirsiniz.

Çift aşamalı giriş tanımlamadan para çekimi yapamazsınız.

Ekran_Resmi_2018-06-05_15.42.03.png

Size ait olmayan bir hesaba gönderilen banka transferleri iade olacağından bankalar tarafından kesilecek ek ücretler tarafınıza yansıtılacaktır.

Ekran_Resmi_2018-06-05_15.43.10.png‘ butonuna tıkladığınızda tüm bakiyenizi çekebilirsiniz.

Adresinize bir rumuz vererek daha sonraki gönderimlerde kolay erişim sağlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Mobil cihazdan para çekme talebi girerken IBAN alanı siliniyorsa, IBAN girişini yaptıktan hemen sonra IBAN alanının sağında yer alan oka tıklayarak girişinizi tamamlayabilirsiniz.

İlk defa çekim yapacağınız adresler için e-posta onayı vermeniz gerekmektedir. Aynı adrese tekrardan çekim talebinde bulunduğunuzda e-posta onayı gerekmeden talebiniz işleme alınacaktır.

Çekim İşlem Ücreti : 3,54₺

Ödeme Yöntemi : Banka Hesabı

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir

You may also like