Captcha ile Sınırsız Dolar Kazanma

By

Tanıtım :

Captcha çözerek Dolar veya Ruble Kazanmak için sizlere detaylı bir anlatım ile yardımcı olacağım.Öncelikle söylemek isterim ki bugün Dolar kazanma adına bu işlemleri yapıyoruz ve ilerleyen günlerde Ruble kazanmak isteyenler için de bunun gibi bir kazanç sisteminden sizlere bahsedeceğim.

Bugünkü konumuz Normal Captcha ve ReCaptcha ile kazanç sağlamaktır.Bunun için aşağıda paylaşacağım işlemleri sırası ile yapmanız gerekmektedir.Hatalı veya eksik işlem yapmanız durumunda kazanç sağlayamazsınız.O yüzden dikkatlice takip etmenizi öneririm.Şimdi hazırsanız işlemlere başlayalım ;

1-)Siteye kayıt oluyoruz :

2-)Normal Captcha Kazancı :

Normal Captcha yukarıdaki fotoğrafta gösterildiği gibi işlemleri yaparak kazanç elde ettiğimiz sistemdir.Start tuşu ile başlayabilirsiniz ve durmak için Stop tuşuna basıp sonrasında ana sayfaya dönmeniz yeterlidir.Yazdığınız karakterlerin Büyük-Küçük harf duyarlılığı bulunmamaktadır.Yani size büyük harf ile metin verilirse siz küçük harf yazarak hatasız bir şekilde devam edebilirsiniz.Bu bölüme Ana sayfada sol üst menüde bulunan Start Work butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.Buraya fazla değinmiyorum çünkü sizlere önereceğim sistem ile tam 10 Kat daha fazla kazanmaya başlayacaksınız.

 

Finansman bölümünde Normal Captcha piyasası sürekli olarak kazanç değiştirdiği için Akım Oranı göstergesinden 1000 Captcha karşılığı kazancı canlı olarak takip edebilirsiniz.Bu bölümde ek olarak mevcut bakiyenizi görebilir ve çekim işlemlerinizi yapabilirsiniz.
3-)ReCaptcha Kazancı :

Şimdi gelelim asıl kazanç sağlayacağımız konuya.Burada yapacağımız 1 işlem Normal Captcha da neredeyse 4-5 işleme tekabül etmektedir.

Bu bölüm kritik olduğu için aşağıdaki adımları sırası ile takip ediniz.

Öncelikle fotoğrafta belirtilen bölüme tıklıyoruz.Bu kısım ana sayfa da bulunmaktadır.

 

Açılan sayfada RuCaptcha Bot X kısmına tıklıyoruz.

 

İndir butonuna tıklayarak eklentiyi indiriyoruz.Bu bölümde bulunan API Anahtarınız size özeldir lütfen kimseyle PAYLAŞMAYINIZ.Aksi halde kazançlarınızı kaybedebilirsiniz.

 

İndirme işlemi bittikten sonra kurma işlemine başlayabiliriz.Bu programı bilgisayarınızda istediğiniz yere kurabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra sizden API Anahtarınızı girmenizi isteyecektir.Az önce bahsetmiş olduğumuz anahtarınızı buraya kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Program başladıktan sonra öncelikle STOP butonuna tıklıyoruz.Çünkü kazançlar boşa gitmemesi için birkaç ayar yapmamız gerekiyor.

 

Fotoğrafta belirtilenleri uygun şekilde yerleştiriyoruz.User Agent adresini bulamadıysanız aşağıdaki metinden kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.Bu adres herkeste aynıdır ve genel bir ayardır.

User Agent Adresi : Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/75.0.3770.143 YaBrowser/19.7.2.455 Yowser/2.5 Safari/537.36

 

Bu işlemleri yaptıktan sonra gelen pencerede START butonuna tıklıyoruz.Devamında kısa bir süre sonra ReCaptcha soruları geliyor ve bizlerde gerekli çözümleri yapmaya başlıyoruz.İstediğiniz zaman durdurup tekrar başlatabilirsiniz veya çıkış yapabilirsiniz.Kazançlarınızı hem alttaki balance kısmından hemde sitedeki hesabınızdan gözlemleyebilirsiniz.

Yapılması gereken tüm işlemler bu kadardı.Artık dilediğiniz şekilde sınırsız bir kazanç sağlayabilirsiniz.

4-)Ödeme İşlemleri :

 

Sitede 7 Adet ödeme yöntemi bulunmaktadır.Bu yöntemler ve yapılan kesintiler fotoğrafta belirtildiği gibidir.İstediğiniz yöntemi kullanabilirsiniz.

8
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Yorum konuları
3 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum
7 Yorum yazarları
AliKeserHasanEmrahMuhammetAli Son yorum yazarları
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Emrah
Ziyaretçi
Emrah

İlk ödememi aldım.Site 2 iş günü içerisinde ödeme yapıyor arkadaşlar.
comment image
comment image

Hasan
Ziyaretçi
Hasan

tebrikler,yakında zamanda bende ödeme beklemeye geçecem moral oldu bu foto 😀

AliKeser
Ziyaretçi
AliKeser

Siteden aldığın ödemeler ektedir.Bugun yeniden çekim talebi oluşturdum ve ödemeye devam ediyorlar.Kazanmaya devam 👍
comment image

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Günlük kac captcha cozulebilir?

Ali
Ziyaretçi
Ali

Yani benim gibi işsiz boş oturanlar için ideal aslında 😂

Muhammet
Ziyaretçi
Muhammet

Bunda mobilden olmuyormu sadece bilgisayar mi olması gerekiyor

You may also like