Google Ödüllü Anketler İle Yatırımsız Kazanç

By

Tanıtım :

Google Play oyun içi satın alma veya Play Store uygulama Satın Alma gibi işlemlerde kullanabileceğiniz TL Bakiyesi ile karşınızdayız.Aslında çok önceden beri aktif olan bu mobil uygulamadan henüz birçok kitlenin haberi bulunmamaktadır.Sizlere bu yazımızda eğer hala kullanmıyorsanız çok kolay bir şekilde nasıl faydalanabileceğinizi anlatacağız.

1-)Uygulamayı İndiriyoruz :

2-)Anket Yanıtlama :

 

Öncelikle bize sunulacak olan anket soruları hakkında Google bize içerik hakkında bilgi sunmaktadır.Eğer size uygun olmayan, istemediğiniz bir anket yanıtlaması istenirse Hayır,teşekkürler veya size uygun olduğunu ve ₺ kazanmak için fırsat olduğunu düşünüyorsanız Evet,anladım diyerek bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Bir sonraki adımda yukarıdaki fotoğrafta örnek olarak verilmiş anket soruları ile karşılaşacaksınız.Size gelen anket soruları profil ayarlarınızda belirttiğiniz kategoriler doğrultusunda gelmektedir.

Bu bölümde size uygun olduğunu düşündüğünüz yanıtları vererek ilerlemeye devam ediniz.Her anket sorularında adım ve soru sayıları değişmektedir.Fakat endişe etmenize hiç gerek yok çünkü soru sayıları fazla uzun gelmeyecektir.Ayrıca birden çok seçenek de işaretleyebilirsiniz.3-)Ne Kadar Kazandık ? :

Bu miktar size gelen anketlere göre değişiklik göstermektedir.Bazen 1₺ üzerinde bazen de 0,25₺ ile 1₺ arasında kazanabilirsiniz.

Daha çok kazanmak istiyorsanız sizlere tavsiyemiz profilinizde tüm kategorileri aktif etmeniz ve gelen her anketi yanıtlamanızdır.

Ödemeler :

Uygulamayı kullandıktan bulunduğunuz zamana kadarki tüm kazançlarınız burada gözükmektedir.Fotoğrafta belirtildiği üzere anketler çok sık gelmemektedir.Ara sıra dahi olsa gelen anketleri yanıtlayarak kazanç sahibi olabilirsiniz.

Ödeme Süresi : Anında

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum
3 Yorum yazarları
AdminFurkanHatice Son yorum yazarları
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Hatice
Ziyaretçi
Hatice

Keşke anketler daha sık gelse 🙁

Furkan
Ziyaretçi
Furkan

Anket gondermiyolar kac aydir

You may also like