Görev Yap Para Kazan

By

Tanıtım :

İnternetten para kazanmak isteyenler için görev yaparak para kazanma taktiğini sizlere tanıtıyoruz.Bu sitede size verilen görevleri yaparak kazanç elde edebilir ve düşük çekim miktarı ile paranızı elde edebilirsiniz.

Ayrıca sizde bu hizmetlerden faydalanmak,websiteniz veya farklı sosyal medya hesaplarınız için hizmet satın alabilirsiniz.

1-)Siteye Kayıt Oluyoruz :

Üye ol butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfaya kullanıcı bilgilerinizi yazarak kayıt olabilir,devamında giriş yaparak kullanıcı panelinize ulaşabilirsiniz.

2-)Yeni Görevler :

Yeni görevler bölümüde hazır olarak yapılması beklenilen görevler mevcuttur.Ek olarak bu görevlerde kontenjan durumu da bulunmaktadır.Yapmanızı istediginiz görevler için iş bitimi sonrası kanıt göndermeniz gerekmektedir.Bu durum aşağıdaki fotoda karşınıza çıkmaktadır;

Tamamlamak istediğiniz göreve tıkladıktan sonra karşınıza çıkan bu pencerede ne yapmanız gerektiği belirtilmektedir.Görevi uyguladıktan sonra ekran görüntüsü alıp buraya kanıt olarak yerleştiriyorsunuz.Açıklama kısmına ise kendinize ait olduğunu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Görevler normalde 24-48 saat içerisinde onaylanmakta fakat bazı görevlerin onaylanma süresi yorum yazılan sitenin onaylama sürecine bağlı olarak biraz daha gecikebilmektedir.
Özellikle TripAdvisor isimli sitede yazılan yorumlar minimum 48 saatte onaylandığı gibi bazen biraz daha uzayabilmektedir.3-)Görev Ekleme :

Bu sitede ayrıca siz de hizmet alabilirsiniz.Örneğin bir websiteniz var ise ve oraya kullanıcı çekmek gibi sitedeki görev türlerinin benzerini yaptırmak istiyorsanız kullanıcı bakiyeniz ile bu işlemi yaptırabilirsiniz.

Görev ücreti kaç kişiye yaptırtmak istediğiniz ile ilgili olarak değişiklik göstermekedir.

4-)Yatırım İşlemi (Zorunlu Değildir.) :

Bir önceki maddemizde (3.madde) belirttiğimiz üzere kendi hizmet yaptırtmak istediğiniz zaman hesabınızda bakiye bulunması gerektiğininden bahsetmiştik.

Bu bakiye ister yaptığınız görevlerden kazandığınız bakiye ile isterseniz de yaptığınız yükleme ile işlemiyle dolmaktadır.Eğer görev yapmadan hizmet almak istiyorsanız bu bölümden yükleme işlemi yaparak bakiyenizi doldurabilir ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Yatırım işlemi yaptıktan sonra Ödeme Bildirimi yapmanız gerekmektedir.

5-)Çekim İşlemi :

Talep edilen ödememeler, papara hesapları ödeme talebini takip eden gün içerisinde yapılırken, banka hesaplari eğer hafta içi ve eft yani mesai saatleri içerindeyse aynı gün,

Hafta sonu veya eft saatleri dışına denk gelirse ertesi gün mesai saatleri içerisinde gerçekleşmektedir.

Minimum Çekim Limiti : 5₺

Ödeme Yöntemi : Papara,Banka Hesabı

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir

You may also like