Her 20 Dakikada Ruble Kazanma

By

Tanıtım :

Şans oyunu tarzında olan bu sitede Ruble kazanmak oldukça kolay.Her 20 Dakika da bir kez kazandıran bu sitede Ödemeler anında hesabınıza yapılmaktadır.

Siteden hemen gelir elde etmeye başlamak isteyenler için aşağıdaki adımları sırası ile uygulamamız gerekiyor.

–> Ödemeler Anında Payeer Hesabınıza yapılmaktadır. <–

1-)Siteye Kayıt Oluyoruz :

Üye ol butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfaya Payeer Hesap Numaranızı yazarak Giriş Yap butonuna tıklamanız yeterlidir.

2-)Ruble Kazanma :

İlk olarak Bonus bölümüne tıklayarak yukarıda bulunan bölüme ulaşıyoruz.Ardından açılan pencerede bonusu almadan önce bir reklama tıklamamız isteniyor.Burada siteye ait reklam alanı olarak sansürlediğimiz fakat sizlerde normal reklam olarak gözükecek olan herhangi bir reklama tıklıyoruz.

Ardından bonusu alabilmemiz için bir buton beliriyor ve oraya tıklayarak kısa sürecek olan işlemimize başlıyoruz.

Not: Bazı durumlarda reklamsız bonus verebilir veya reklam türü değişebilmektedir.Bu kazancınızı değiştirmemektedir.3-)Güvenlik Aşaması :

Bir önceki butona tıkladıktan önce karşımıza 30 saniyelik bir bekleme süresi ve sonrasında karşımıza fotoğraftaki gibi bir güvenlik aşaması çıkıyor.Burada yapılması gereken tek işlem fotoğrafta bulunan 2 adet resmi aşağıda bulunan siyah dolgulu resimler ile tıklayarak doğrulamak.

Ne Kadar Kazandık ? :

Bonus rublenizi her 20 dakika da bir kez olacak şekilde toplayabilirsiniz.Bunun dışında yapılması gereken herhangi bir işlem bulunmamaktadır.

Bonus Miktarı : 0,01 – 0,04 Ruble

Bonus Süresi : 20 Dakika

Ödemeler :

Site ödemesini anlık olarak yapmaktadır.Güncel ödeme tarihleri fotoğrafta belirtildiği gibidir.

Minimum Çekim Limiti : 1 Ruble

Ödeme Yöntemi : Payeer

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir

You may also like