Her 60 Dakikada Satoshi Kazanma (Bakımda)

By

 Site Açılış Tarihi:

Bu site 2018 yılında açılmış olan yatrımlı-yatırımsız BTC kazandıran bir sitedir.

Panel :

Bitcoin kazandıran musluk sitelerine bir yenisini daha ekliyoruz.Bu sitemizde kazançlar yatırımlı veya yatırımsız olarak değişiklik gösterebiliyor.

Sitede yatırımsız kazanç sağlamak sadece 1 saatlik bonus satoshi toplamak ile yeterli olacaktır.Ek olarak Bot sistemi bulunsada bunlar ileride yatırım gerektireceği için sizlere sadece bonus bölümünü kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Son 1 Hafta içerisindeki kazanç durumunuz ve kullanabileceğiniz botlar burada gözükmektedir.Ayrıca diğer kullanıcıların yaptığı çekim ve yatırım işlemlerini de yine bu bölümden takip edebilirsiniz.

Bonus :

Ücretsiz Bitcoininizi kazanmak için güvenlik sekmesini doldurup bonus butonuna tıklıyoruz. Kazandığınız bitcoin şansınıza göre rastgele seçilmektedir. Her seferinde kazanmak için saatte bir defa siteye girmeniz yeterlidir.

Bonus Kazancı ile ilgili bilgi verilmemiş olsada yapılan işlemleri inceleyerek kazançlar ortalama 300 Satoshi civarında olduğunu söyleyebiliriz.

300 Satoshi = 0.03 $ değerinde olduğundan sadece 1 Saatte verilen bu kazanç gayet makul bir seviyede duruyor.Botlar (Yatırım) :

Bu bölümün hiçbir zorunluluğu bulunmamaktadır.İsteyen kullanıcılara Ek Kazanç sunma imkanı sağlamak için bahsetme gereği duyuyorum.

Burada yapmanız gereken aşağıdaki belirtilen yatırım işleminden sonra 3 Defalık Ücretsiz Bot Hizmetinden faydalanmaktır.Bu 3 Farklı Bot tipleri fotoğrafta gösterildiği gibi kazanç imkanı sağlamaktadır.Ücretsiz olarak dene kısmına tıkladığımızda bizlere yatırımımıza göre minimum ve maksimum kazançlarımızı gösterecektir.

Cüzdan :

Bitcoin yatırım ve çekim işlemlerinizi yaptığınız bölümdür.

Minimum Yatırım Limiti : 0.0005 ₿ (Daha düşük yatırım yapılabilir fakat minimum bot 0.005 BTC olduğundan hiçbir işe yaramaz.)

Minimum Ödeme Limiti :  0.0005 ₿

Ödeme Yöntemi : BTC Cüzdan

 

Nasıl Üye Olabilirim ?

Yatırımsız kazanç sağlayabileceğiniz bu siteye aşağıda bulunan Üye Ol butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum
1 Yorum yazarları
Mahmut Son yorum yazarları
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Mahmut
Ziyaretçi
Mahmut

Sitede kazançlar sadece bonus olsa bile iyi aslında.Bot olayına girmeye pek gerek yok gibi

You may also like