Her Dakika Litecoin Kazanma (Bakımda)

By

Site Açılış Tarihi :

Litecoin kazandıran bu site 2019 yılında açılmış yatırımsız kripto para kazandıran bir sitedir.

Tanıtım :

Faucet tarzında kazanç sağlayan bu sitede havuz sistemi bulunmaktadır.Yani belirli zaman içerisinde siteye LTC yüklenir ve bunlar kullanıcılara kazançları doğrultusunda dağıtılır. Buradan gelir elde edebilmemiz için öncelikle faucet hesabımızın bulunması gerekmektedir.Devamında ise aşağıda bulunan işlem adımlarını sırası ile takip ediyoruz.

–> Ödemeler Anında Faucethub Hesabınıza yapılmaktadır. <–

1-)Siteye Kayıt Oluyoruz :

2-)Captcha Doğrulaması :

Öncelikle paragraf şeklinde verilmiş olan captcha doğrulamasını text bölümüne yazıyoruz.

Sonrasında Click the AntiBot doğrulamasını geçmemiz gerekiyor.Bu bölümün yapımı yukarı bölümde verilen 4 kelimenin (cutleaf,cystine,feds,tyke) aşağıda bulunan doğrulama bölümüne sırasıyla girilmesi şeklinde uygulanmalıdır.Unutmayınız bu kelimeler her seferinde değişmektedir.

Bu doğrulama işlemlerini yaptıktan sonra Claim Litoshi butonu ekrana geliyor ve ona tıklamamız gerekiyor.3-)Reklam Geçme :

Bu bölüm Claim Litoshi butonuna bastıktan sonra karşımıza gelmektedir.Açılan URL Kısaltma sayfasını aşağıya doğru kaydırarak bu bölüme ulaşabilirsiniz.

Click here to proceed butonuna tıklayarak işlemlerimizi bitirmiş oluyoruz.

Bonus Havuzu :

Sistemde havuz bölümünde bulunan LTC miktarı burada belirtilmektedir.Kullanıcılar buradaki bakiye miktarına göre kazanmaya devam ederler ve bu bakiye sürekli olarak güncellenmektedir.

Her 1 dakika için 1000-1800 Litoshi kazanma şansımız bulunmaktadır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir

You may also like