İnternetten Para Kazandıran 5 Uygulama 2020

By

1-) QUMPARA

Qumpara, alışveriş yaptıkça sana ödüller kazandıran bir mobil uygulamadır.

Kampanyaları Takip Et
Uygulamayı telefonuna yükleyerek markaların sana özel kampanyalarını takip edebilirsin.

Her zamanki Marketinden Alışverişini Yap
Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları ve diğer ayrıntıları kampanya sayfalarında seni bekliyor. Kampanyalara katılmak için alışverişi yaptıktan sonra kasa fişi almayı unutma.

Fişinin Fotoğrafını Çek, Gönder
Qumpara ile yaptığın alışverişin fişinin fotoğrafını çek ve gönder. Fişin otomatik olarak okunacak ve sana uygulama içerisinden bilgi vereceğiz. Eğer gönderdiğin fiş kampanya kurallarına uygunsa ödülünü hemen kazanabilirsin.

Ödülleri Kazan
Kazandığın ödülleri “Qumparam” sayfandan takip edebilirsin. Qumpara sana farklı markalardan farklı ödüller kazandırır. Bazen yaptığın yaptığın alışverişin bir kısmını geri kazanırsın. Biriken Qumpara’larını hesabına nakit olarak talepte bulunabilirsin. Bazen de kampanyalardan sinema bileti, alışveriş çeki gibi ödüller kazanırsın.

2-) Google Ödüllü AnketlerGoogle Surveys tarafından geliştirilmiş bir uygulama olan Google Ödüllü Anketler ile kısa anket sorularını yanıtlayarak Google Play kredisi kazanın.

Anketlere katılmak çok kolay. Uygulamayı indirip kendinizle ilgili temel soruları yanıtladıktan sonra haftada bir kez (gönderim sıklığı artıp azalabilir) anket almaya başlarsınız. Sizin için kısa ve alakalı bir anket hazırlandığında telefonunuza bildirim gönderilir. Bu anketi tamamlayarak ₺1,80 tutarına kadar Play kredisi kazanabilirsiniz. “En iyi logo hangisi?”, “En ilgi çekici tanıtım hangisi?”, “Planladığınız bir sonraki seyahat ne zaman?” gibi çeşitli sorularla karşılaşabilirsiniz.

Google Anketler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linkten ilgili yazıya ulaşabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

3-) WowApp

WowApp günlük faaliyetleriniz sonucu kazanmanızı sağlayan ÜCRETSİZ yenilikçi bir platformudur. Bir kez WowApp ile gerçek para kazandıktan sonra, seçim sizindir: kendiniz için nakit olarak çekebilirsiniz veya başkaları için iyilik yapmayı seçerek 110’dan fazla ülkedeki yaklaşık 2.000 hayır kurumuna bağış yapabilirsiniz.
Misyonumuzda dürüstçe açıkladığımız gibi gelirimizin %70-80’lik bir kısmını üyelerimizle paylaşıyoruz. Böylece yükselen bir trend olan gelir eşitsizliğine karşı daha adil bir dünya inşa etmek için önemli bir adım attığımızı düşünüyoruz.

Şimdi dünyadaki en zengin 8 insan, 3.678.000.000 (3.678 milyar) insandan daha fazla servete sahip; Evet doğru: 8 kişi, dünya nüfusunun% 50’sinden fazlasına sahip.

Ve en zengin %1’lik bir kesim, geriye kalan %99’u toplamda sahip olduğundan daha fazlasına sahip!
Wowizm ideolojisine dayanılarak, WowApp bu soruna bir çözüm olarak ortaya çıktı.
Logomuz bu zenginliği ihtiyacı olmayanlardan ihtiyacı olanlara aktarma girişimimizi başlatmak için görsel bir hatırlatmadır. Bunu ekonomik faydanın büyük çoğunluğunun toplulukla paylaşılmasına dayalı Yeni Paylaşım Ekonomisi aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.
Yeni WowApp paylaşım ekonomisi içerisinde, daha önce ücretsiz yaptığınız bir çok aktiviteden kazanç elde edebilirsiniz. WowApp ile şunlardan kazanç elde edebilirsiniz:

SOHBET: Arkadaşlarınızla iletişimde kalarak kazanın ve iyilik yapın
OYUNLAR: En sevdiğiniz oyunları oynayarak kazanın ve iyilik yapın
KONUŞ: Arama yapmanız gerekiyorsa süper düşük ücretlerle kazanın ve iyilik yapın
SMART SLIDE: Telefonunuzu açarak kazanın ve iyilik yapın
ONLINE ALIŞVERİŞ: Dünya çapında 10.000’den fazla online mağazadan alışveriş yaptığınızda geri iade kazanın ve iyilik yapın
ANINDA KAZANÇ: Günlük tekliflerimizden anında kazanın ve iyilik yapın
SMART WEB: İnternette gezerek, haber okuyarak, anket doldurarak ve çevrimiçi alışveriş yaparak WowPara kazanın ve iyilik yapın
HABERLER: En çok sevdiğiniz haberleri okurken, doğrudan telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kazanın ve iyilik yapın. Haber Okuyucunuzu, seçtiğiniz konular, diller ve yayıncılar ile kişiselleştirin.

Sizin için, daha fazla gelir elde edebileceğiniz olanaklar oluşturmak için çalışıyoruz, bugün bize katılın ve hakkınız olanı kazanmaya başlayın.

WowApp ücretsizdir! Topluluk üyelerimiz kazanmak için hiçbir şey ödemezler.

Ve daha önemlisi, WowApp kullandığınız her gün, dünyaya iyilik yaparsınız çünkü buradaki her bir faaliyetten elde ettiğiniz günlük kazancınızın bir kısmı otomatik olarak seçtiğiniz hayır kurumuna bağışlanır. Her birimizin ve her gün hayır işlediği bir dünya hayal edin!

4-) Bounty

Bounty, para kazanmanın en yeni ve en kolay yolu! Bounty ile basit görevler gerçekleştirip, gezerken ya da oturduğun yerden para kazanabilirsin.

Gezmek, fotoğraf çekmek, alışveriş yapmak, insanlarla konuşmak… Bunlar her gün yaptığın aktiviteler. Bunları yaparken neden para da kazanmayasın? Bir sonraki tatilin, market alışverişin, ayakkabın, elbisen ya da dışarıda yiyeceğin bir akşam yemeği Bounty’den olabilir.

Nasıl Para Kazanırsın?
Adım adım Bounty’de para kazanma süreci nasıl işliyor?

• Bounty’yi telefonuna indir ve üye ol,
• Sana uygun olan görevlere bak ve yapmak istediğini seç,
• Görev detaylarını oku ve görevde istenenleri gerçekleştir,
• Görevin onaylansın ve paran bakiyene eklensin,
• Para çekme isteği gönder ve paran en yakın Cuma günü hesabına yatsın!

Ne Gibi Görevler Var?
Bounty’de seni bekleyen çok farklı görevler var! Bazıları senin bir yere gitmeni gerektiriyor, bazılarını ise oturduğun yerden yapabiliyorsun. Peki görevlerde neler yapman gerekiyor?

• Bir mağazaya girip fotoğraf çekmen
• Markette bir ürün rafının fotoğrafını çekmen
• Basit bir anket doldurman
• Bir restoran veya kafeye gidip sunulan hizmeti değerlendirmen
• Mağazaya müşteri olarak girip hizmet kalitesini denetlemen

Güvenlik
Bounty’le paylaştığın kişisel bilgiler hiç bir firmayla paylaşılmaz. Konum bilgisi sadece çevrendeki görevleri görüntüleyebilmen ve gerçekleştirilen görevin doğruluğunu kontrol edebilmemiz için kullanılır.

Bounty’yi indirip, Bounty ile her hafta nakit para kazanan binlerce kişiden biri olabilirsin. Yapman gereken tek şey, üye olmak ve beklemeden görevleri gerçekleştirip kazanmaya başlamak!

5-) Hadi -İnteraktif Videolar

Hadi uygulaması Türkiye’nin ilk canlı yayınla para ödülü veren bilgi yarışması olma özelliğini taşıyor. Her gün yayın yapan Hadi, çeşitli kategorilerde yarışmalar düzenliyor ve tüm soruları bilenler para kazanıyor.

Bazı günler günde 3 yarışma olduğu da oluyor. Hatta gün gün belirli kategorilerde yarışmalar düzenleniyor. Bu kategoriler spor, müzik, futbol, film, magazin, kolay, orta ve zor şeklinde belirlenmiş.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen uygulaması, şimdi Türkiye’nin ilk interaktif video platformu!

Binlerce interaktif yerli içerik, bir tık uzağında, istediğin zaman ve istediğin yerden ücretsiz izleyebileceğin mobil televizyona hoş geldin! hadiTV de uzaktan izlemek yerine programların bir parçası olmaya hazır mısın? Hem de bu programlar 10 dakikadan kısa! Eğlenceli, interaktif, eğitici içeriğin yanı sıra bildiğin, sevdiğin hadi bilgi yarışması her zamanki saatinde yine seninle!

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir

You may also like