İnternetten Yatırımsız Para Kazanma Yolları

By

1-)Blog Yazmayı Denediniz mi ?

İnternetten Para Kazanma yollarında en çok tercih edilen yöntem blog yazmadır.Kendinize hemen bir blog açarak konusu ne olursa olsun (yemek,spor v.b.) kazanmaya başlayabilirsiniz.Bu işi öğrenmek sadece 1-2 haftanızı alacaktır.Dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi yazıların kendinize özgü olmasıdır.Yani başka bir sayfadan alıntılanmış olmaması gerekmektedir.Yoksa Google Adsense reklamından gelir elde edemezsiniz.

Blogunuza alacağınız Google Adsense reklamları sayesinde sitenizin hit oranı yüksek ise oturduğunuz yerden para kazanırsınız.Yani Pasif Kazanç elde etmiş olursunuz.Zira tercih edilmesinin en büyük sebebi Pasif Kazanç elde edebiliyor olmamızdır.

2-)Youtube Kanalı Açmaya Ne dersiniz ?

Youtube geniş çaplı bir video platformudur.Burada yapmanız gereken hemen bir youtube hesabı açmak ve videolar yükleyip kullanıcı çekmeye çalışmaktır.Dikkat edilmesi gereken unsur insanlara hitap edecek değişik türlerde videolar kullanılmasıdır.

Kendi videolarınız ile de yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.Youtube kanalınızda kendinize özgü içerik paylaşımlarında bulunursanız hem kanalınızın hem de sizin ilgi görmesini sağlayabilirsiniz.Bu alanda başarılı olabilirseniz hayalini kurduğunuz paralar artık sizin için bir hayal ürünü olmak yerine cebinizde bulunabilir.

3-)Oyun Siteleri ile Kazanç Sağladınız mı ?

Oyun Siteleri pek çok kişi tarafından rağbet gören sitelerdir.Önceleri bu siteler yatırım karşılığı para kazanç imkanı sunuyordu.Fakat birçok yönetici alınan yüklü yatırımlar sonrası sitelerini kapatıp ödeme yapmadan ortadan kayboldu.

Yatırımsız kazanç sağlayan siteler ise bu olaylardan sonra daha çok meydana gelmeye başladı.Neredeyse önüne gelen herkesin bu tarz siteler açmaya başlaması yüzünden güven veren site bulma işinizi biraz daha zorlaştırıyor.Bunun için sitemizde belirttiğimiz yazılara dikkat etmenizi öneririz.

Fakat güven veren sitelerde ise kazanç imkanı belirli zaman sonunda gayet makul bir seviyeye geliyor.Yapmanız gereken tek şey günde 2-3 kere hesabınızı ziyaret etmenizdir.Sonrasında ise kazancınızın keyfini sürebilirsiniz.

4-)Makale Yazarak Kazanç Sağlayabileceğinizi Biliyor muydunuz ?

Makaleden ne kazanabilirim ki deyip geçmemek lazım.Çünkü birçok sitede aylık kazanç 4.000-5.000 tl ye kadar gelir elde edebiliyorsunuz.Ayrıyetten ek olarak konu belirtilen makale yazma ve makale yarışmaları gibi etkinlikler ile kazancınız daha da katlanıyor.Sitemizde makale siteleri ile ilgili yazıları okuyup hemen denemeye başlayabilirsiniz.

5-)Anket Doldurarak Gelir Elde Etmek İster misiniz ?

Birçok kişi bilgisayar başında oturarak bu işi yapıyor.Bazı sitelerde eposta hesabınıza anket geldiği yönünde bildirim geliyor ve girip doldurmaya başlıyorsunuz.

Sitedeki hesabınıza gelen anketleri size uygun şekilde doldurmanız gerekiyor.Çoğu kişi bilgileri salladığı için pek fazla gelir ele eldemiyor fakat bunun farkında olamıyorlar.

Para kazanmak için anketleri doldurmanız yeterli olacaktır.Kullandığınız siteye göre farklılık gösterebilir ve günde ortalama maximum 3-4 anket gelmesine rağmen sizleri uğraştırmadan kazanç imkanı sunan siteler arasına giriyor.

Bizlere destek olmak için sitemizde bulunan reklamlara tıklayabilirsiniz.Ayrıca Canlı Destek ekibimiz ile iletişim kurarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.Bol Kazançlar Dileriz.

You may also like