Link Kısaltma ile Yatırımsız Kazanç

By

Yatırımsız Kazançlar da sıradaki konumuz Link Kısaltma Servisleri.

Birçok kişinin bildiği ve kullandığı bu sitelerde olay her ne kadar basitmiş gibi görünse de kullanıcı çekmek zor olduğu için bu işi yarıyolda bırakan yüzlerce kişi bulunuyor.Oysaki pes etmeden bu yola devam edip sesinizi duyurabilirseniz hayal edemeyeceğiniz kazançlar sizi bekliyor olacaktır.

Bu zorluklardan en büyük etken olanı aynı IP adresi üzerinden yapılan defalarca tıklamalardır.Yani sizin linkinize tıklayacak olan kişi birden fazla tıklarsa geçersiz sayılır vehesabınız askıya alınabilir.

Sizlere vereceğim tavsiye ise kendinize ait özgün yazı veya illgi çeken haberler ile dikkat toplayıp devamında link kısaltma servisini kullanarak sayfaya yöneltme işlemi yaparsanız kazanç farkını sizde görebilirsiniz.

Bu işe başlarken her siteye güvenmek olmaz tabiki çünkü hangi sitenin ne zaman patlayacağı belli olmuyor.Bu yüzden sizlere 5 farklı siteden kısaca bahsetmek istiyorum.

Not:Kazanç Oranları Türkiye de ki 1000 tıklamaya verilen Kazanç bilgisidir.Ayrıyetten bu değer her Ülke ye göre değişmektedir.

 

1-)TR.link Sitesi:

Türk yapımı olan bu site 2017 yılından beri hizmet vermektedir.Bu sitede CPM Oranları diğer sitelere göre biraz daha yüksektir.Ek olarak siteye reklam da verebiliyorsunuz.

Kazanç Oranı: 3.25$

Ödeme Yöntemi: Papara,Bitcoin,WebMoney,Banka Havalesi

Minimum Çekim Limiti: 20₺ Papara


Üye Ol

 

2-)BC.VC Sitesi:

Bu site link kısaltma servisleri arasında en popüler site arasında yer almaktadır.

Kazanç Oranı: Mobil 3$ iken PC de bu değer 4$ değerindedir.

Ödeme Yöntemi: Paypal ve Banka Havalesi

Minimum Ödeme Limiti: 10$


Üye Ol

  

3-)Link.tl Sitesi:

Herkes tarafından çokça bilinen bir sitedir.CPM Oranı düşük olsa da alternatif olarak tercih edilebilecek bir site konumunda bulunmaktadır.

Kazanç Oranı: 3.18$

Ödeme Yöntemi: Papara,PayPal

Minimum Ödeme Limiti: 20₺ (Papara)


Üye Ol

 

4-)Pnd.tl Sitesi:

Bu site 2018 yılında faaliyete girmiş bir link kısaltma servisidir.Kazanç oranları düşük olmasına rağmen güvenilir siteler arasına bulunmaktadır.Doğru sayım ve kullanıcıları aldatmayan kazanç rakamları ile gündeme gelmiş olan Türk yapımcıları tarafından geliştirilmiş bir sitedir.

Kazanç Oranı: 10₺

Ödeme Yöntemi: Papara,Payza,Banka Havalesi

Minimum Ödeme Limiti: 15₺


Üye Ol

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum
2 Yorum yazarları
AdminM.Arslan Son yorum yazarları
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
M.Arslan
Ziyaretçi
M.Arslan

sanırım en sıkıntılı olanı linktl

You may also like