Makale Yazarak Para Kazanma

By

Site Açılış Tarihi :

Bu site 2007 yılında açılmış olan yatırımsız para kazandıran bir makale yazma sitesidir.

Tanıtım :

Makale yazarak para kazanmak isteyenler için dilediği şekilde kazanç sağlayabilecekleri bir fırsat ile karşınızdayız.Bu makale sitesinde yazarlık seviyenize göre 100 kelime karşılığı kazançlar elde ediyoruz.Yaklaşık olarak 40 civarı kategorisi olan bu sitede istediğimiz kategoriyi seçip belirtilen konulardan birisi hakkında yazı yazabiliyoruz.

Her yazarın günlük olarak doldurması gereken makale alt limit sayısı bulunmamaktadır. Günde ister 1 tane isterseniz de 20 tane makale yazmakta özgürsünüz. Kazancınız da doğal olarak yazdığınız makale sayesine göre olacaktır.

Yukarıdaki fotoğrafta örnek bir makale yazma şeması bulunmaktadır.Burada sağ tarafa makalenizi yazabilir ve sol taraftan uymanız gereken kuralları okuyabilirsiniz.

Eğer ki işi yapmaktan vazgeçerseniz süreniz dolmadan aşağıda bulunan İade Et butonuna tıklamanız gerekmektedir.Sağ üst tarafta bulunan süre ise makale konusuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Makale Yazarken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Makale yazımında dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bunlar;

– Makalenin açıklamaya uygun olarak hazırlanması,
– Yazım ve imla hatalarının bulunmaması,
– Kopya / alıntı cümlelerin yer almaması,
– Makalenin amacına uygun olmasıdır.
– Anahtar kelime kulanımına dikkat edilmelidir.

Her bir iş için benzersiz makaleler yazılması gerekmektedir. Bu nedenle yazdığınız bir makaleyi aynı içeriğe sahip başka bir işin içerisine kopyalayamazsınız. Tespit edildiği taktirde kopyaladığınız işiniz iptal edilir.

Anahtar Kelime Nasıl Kullanılır ?

Yazarlık Seviyesi Nedir ? Kazanç Oranları Nelerdir ?

Makale yazmaya başladığınızda Deneme Makaleniz incelenirken makalenizin kalitesine ve içeriğine göre uzman editörlerimiz tarafından Yazar Seviyeniz belirlenmektedir. Makalelerinizi geliştirerek Yazarlık Seviyenizi yükseltme imkanınız da bulunmaktadır.

Standart, Uzman ve Elit Yazar arasındaki fark kalite / ücret farkıdır.
Standart Yazar 100 kelime için 0,50 ₺
Uzman Yazar 100 kelime için 1,00 ₺
Elit Yazar 100 kelime için 1,50 ₺

200 kelimelik bir içeriğin hazırlanma süresi yazar performansına bağlı olarak ortalama 20 dakika sürmektedir. Günde 6 saat makale yazarak çalıştığınızı düşündüğümüzde ortalama Standart Yazar 600 TL, Uzman Yazar 1200 TL, Elit Yazar ise 1800 TL’ye yakın bir kazanç sağlayabilirsiniz. Ne kadar çok makale yazarsanız kazancınız da o kadar artacaktır.

Profilim sayfasında Yazarlık Seviyem sekmesinden yazarlık seviyenizi öğrenebilirsiniz.

Profilim sayfasında Yazarlık Seviyem sekmesinden yazarlık seviyenizi yükseltmek için gerekli olan adımları izleyebilirsiniz.

Yazarlık seviyesi Uzman veya Elit olan yazarların bu statüye uygun kalitede içerik üretemediği taktirde yazarlık seviyeleri düşürülmektedir.

Kontrol  Paneli :

Yazılmış olan makaleleriniz öncelikle onay bekleme sırasına alınır daha sonra karar durumu belirtilir.Buradan onay sürecini ve makale yazım istatistiklerinizi takip edebilirsiniz.

Ayrıca sol tarafta bulunan menüden profilinizi güncelleyebilir,ödeme takibi yapabilir ve destek isteyebilirsiniz.Makale Yazma Kategorileri :

Fotoğrafta sol tarafta bulunan Kategori Filitrele bölümünde yaklaşık olarak 40 farklı kategori ve her birinin için değişik tarzda konular bulunmaktadır.İsteğinizi uygun olan bölümü seçerek yazmaya başlayabilirsiniz.

Yarışmalar :

Yazarların moral ve motivasyonunu arttırmak adına belirli periyotlarda yarışmalar düzenlenmektedir. Bu yarışmalarda sürpriz hediyeler, para ödülleri de dağıtılıyor. Yarışmalar menüsü üzerinden takip edebilirsiniz.

Yarışmalar sürekli olarak belirli periyotlarla düzenlenmektedir. Aktif olan yarışmalara panelinizde üst menüde yer alan “YARIŞMALAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yarışmalara katılmak için yarışmanın katılım süresinin bitmemiş olması gerekiyor. Yarışmalar sayfasında “Katıl” butonunu gördüğünüz tüm aktif yarışmalara katılabilirsiniz.

Yarışma sonuçlarını yazar paneli üzerinde Yarışmalar sayfasından “Katıldığım Yarışmalar” sekmesinden takip edebilirsiniz.

Ödemeler :

Profilim sayfası üzerinde Banka Bilgilerim sekmesinden banka bilgilerinizi girebilir / değiştirebilirsiniz. Banka hesap sahibi ve IBAN bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Banka Hesap Sahibi Adı ve IBAN bilgilerinde yer alan hatalardan dolayı yapılamayan ödemeler bir sonraki ödeme sürecine devredilmektedir.

Minimum Çekim Limiti : 200₺

Ödeme Yöntemi : Banka Havale/EFT

Ödeme Süresi : Her Ayın 15 inde ödemeniz gerçekleşmektedir.

Nasıl Üye Olabilirim ?

Yatırımsız kazanç sağlayabileceğiniz bu siteye aşağıda bulunan Üye Ol butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum
1 Yorum yazarları
Mustafa Son yorum yazarları
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Çekim limiti biraz yüksek ama günlü kar oranı bayaa iyi bence +1

You may also like