Organik Hit ile Para Kazanma 2020

By

Site Hakkında :

İnternetten para kazanma adına yapılacak birden fazla iş var ve bunlardan en kolay olanlarından bir tanesi ise organik hit ile para kazanma seçeneğidir.Bu sitenin sistemi ve işleyişi hakkında biraz bahsedelim,

Bu sisteme exchange yani değiş tokuş sistemi diyebiliriz.Üyeler siteye kayıt olur kanallarını/videolarını ekler, koin bazıyla birbirlerini takip ederek abone/izlenme kasarlar.Kesinlikle hile değildir,gerçek kullanıcılardan oluşur.

Sistem koin esaslıdır.Büyük bir havuz sistemi olup başkasının kanalına abone oldukça koin kazanırsınız ve kazandığınız koinler ile izlenme ve abone kazanabilirsiniz.

Sistemde bot yoktur tamamiyle gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır.

Kazanmaya başlamak ve siteye üye olmak için aşağıdaki yazıları inceleyebilirsiniz.

Youtube – İnsta – Site Hit Arttırma :

Herhangi bir youtube,instagram veya web siteniz var ise yukarıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi istediğiniz tarzda kullanıcı çekebilirsiniz.

Burada isteğe bağlı olarak hit arttırma türü seçilir ve sonrasında Tıklama Başı Maaliyet belirlenerek yayına konulur.Ayrıca aktif veya pasif olarak kaç kişinin tıklayabileceğine de karar verebilirsiniz.

 

Nasıl Kazanç Elde Edebilirim ?

Siteden kazanç elde edebilmek kesinlikle çok kolaydır.Bir önceki adımda size nasıl hit kasabileceğinizden bahsetmiştik.Orada kullanıcıların yaptığı eklemeler bu bölümlere düşmektedir.

Yukarıdaki fotoğrafta sol bölümde kazanç yöntemleri bulunmaktadır.Örneğin Youtube İzle Koin Kazan butonuna tıklarsanız fotoğrafın sağ bölümündeki bölüme ulaşıp istediğiniz izlemeye tıklayarak koin kazanabilirsiniz.

 

Banner Ekleme :

Sitede reklam vermek için bir diğer yol banner eklemektir.Burada istediğiniz süreye göre banner ekleyebilir ve istediğiniz banner’ı yönetebilirsiniz.

7 Günlük Banner : 1.00 ₺

15 Günlük Banner : 2.00 ₺

30 Günlük Banner : 3.50 ₺Bakiye Yükleme – VIP Üye İşlemleri (İsteğe Bağlı) :

Hesabınıza para yüklemek için Sol menüde Bakiye Yükle butonuna tıklayarak ödeme formu doldurmanız gerekmektedir.Burada gerekli banka hesap bilgileri mevcuttur.

Hesabınıza yüklenen para ile yine Sol menüde bulunan Koin Satın Al butonuna tıklayarak mevcut olan Koin paketini hesabınıza yükleyebilirsiniz.

1 Coin : 0.01 ₺

1.500 Coin : 15.00 ₺

 

Sıradan üyelerden ayrıcalıklı olmak isteyenler için VIP Üye paketleri yukarıdaki fotoğrafta görüldüğü gibidir.

Normal üye ve VIP üye paketleri arasındaki farkları inceleyerek sizde isteğe bağlı olarak ayrıcalık sahibi olabilirsiniz.

14 Günlük VIP : 2.00 ₺

30 Günlük VIP : 3.00 ₺

60 Günlük VIP : 5.00 ₺

120 Günlük VIP : 9.00 ₺

180 Günlük VIP : 12.50 ₺

365 Günlük VIP : 25.00 ₺

 

Para Çekim İşlemleri :

Hesabınızda bulunan koinleri çekebilmek için öncelikle Sol menüden Koin Bakiyeye Dönüştür bölümüne giderek ₺ dönüşüp işlemi yapmanız gerekmektedir.Bu bölümdeki dönüşüp hesabı şu şekildedir,

1000 Coin : 1.00 ₺

Minimum Çevrim : 500 Coin

 

Daha sonrasında ise Para Çekme Talebi Oluştur bölümüden çekmek istediğiniz miktarı girerek para çekim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Minimum Çekim : 2.00 ₺

Ödeme Yöntemi : Papara – Banka Havale

Ödeme Süresi : 3 İş Günü

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir

You may also like