Sınırsız Litecoin Kazanma

By

Site Açılış Tarihi :

Litecoin kazandıran bu site 2019 yılında açılmış yatırımsız kripto para kazandıran bir sitedir.

Tanıtım :

Faucet tarzında kazanç sağlayan bu sitede herhangi bir süre sınırı bulunmamaktadır.Dilediğiniz kadar LTC kazanabilirsiniz. Buradan gelir elde edebilmemiz için öncelikle faucet hesabımızın bulunması gerekmektedir.Devamında ise aşağıda bulunan işlem adımlarını sırası ile takip ediyoruz.

–> Ödemeler Anında Faucethub Hesabınıza yapılmaktadır. <–

1-)Siteye Kayıt Oluyoruz :

2-)Giriş ve Captcha Doğrulaması :

Öncelikle kayıt olduktan sonra LTC Adresimizi yazarak Login diyoruz.Ardından yukarıdaki fotoğraftaki gibi Continue butonuna tıklıyoruz ve işlemlere başlamış oluyoruz.

Sonrasında yukarıdaki gibi Click the AntiBot doğrulamasını geçmemiz gerekiyor.Bu bölümün yapımı ilk olarak ortadaki captcha doğrulaması sonra ise yukarı bölümde verilen 4 kelimenin (whispery,jingling,forsake,sufferer) aşağıda bulunan doğrulama bölümüne sırasıyla girilmesi şeklinde uygulanmalıdır.Unutmayınız bu kelimeler her seferinde değişmektedir.

Bu doğrulama işlemlerini yaptıktan sonra Verify butonu ekrana geliyor ve ona tıklamamız gerekiyor.3-)Reklam Geçme :

Bu bölüm Verify butonuna bastıktan sonra karşımıza gelmektedir.Açılan URL Kısaltma sayfasını aşağıya doğru kaydırarak bu bölüme ulaşabilirsiniz.

Click here to continue butonuna tıklayarak reklam geçme bölümüne erişiyoruz.

Burada yapılması gereken öncelikle 7 Saniyelik sürenin sona ermesidir.Yukarıdaki fotoğrafta bitmiş bir süre ve altında belirmiş Get Link butonu bulunmaktadır.Bu butona basarak reklamı geçmiş oluyoruz.

Ne Kadar Kazandık ? :

Yapılan tüm bu işlemlerin ardından kazanç miktarımız ana ekranda belirtilmektedir.Herhangi bir değer aralığı olmamak ile beraber gözlemlerimiz doğrultusunda Genel olarak 700-900 arası Litoshi kazancı bulunmaktadır.

Ödeme Yöntemi : Faucethub

Ödeme Süresi : Anında

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum
2 Yorum yazarları
AdminMehmet Son yorum yazarları
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

Süre sınırı olmaması çok iyi olmuş

You may also like