Ücretsiz Satoshi Kazanma

By

 Site Açılış Tarihi:

Bu site 2018 yılında açılmış olan yatırımsız BTC kazandıran bir faucet sitedir.

Tanıtım :

Konuda belirtmiş olduğumuz bu faucet sitesini özellikle reklam yoğunluğu bulunmaması sebebi ile sizlerle paylaşma gereği duyduk.Böylece rahat bir kazanç sağlayabilirsiniz.Her 5 dakika da toplama yapabileceğiniz sitede ek olarak oyun bölümü bulunmaktadır fakat yapım aşamasında olduğu için kapalıdır.

Şimdi site hakkında birkaç bilgiden bahsedelim ;

Kazanç Miktarı :

Bonus Miktarı : 5-25 Satoshi

Kazanç Süresi : 5 Dakika

Bonus Nasıl Alınır ?

Bu bölüm ana sayfa kısmında bulunmakta ve hesabınızdaki satoshi miktarını göstermektedir.Ayrıca çekim işlemini Withdraw butonuna tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bonus almak için 5 dakika sürenin ardından fotoğrafta görüldüğü üzere NEXT butonu belirmektedir.Butona tıklayarak işlemimize başlıyoruz.

Burada karşımıza çıkan Claim butonuna tıklayarak aşağıdaki fotoğraf bölümüne ulaşıyoruz.Bu bölümde yapacağımız işlem diğer birçok faucet sitesine göre çok kısa ve basit.

Karşımıza çıkan Captcha metnini girdikten sonra hemen altındaki basit matematik işleminin sonucunu yazıyoruz ve en altta bulunan Claim butonuna tıklayarak işlemimizi sonlandırıyoruz.Satoshi Çekim İşlemi :

Balance kısmında hesabımızda bulunan miktar ve çekim işlemi bulunmaktadır.Burada öncelikle kullanıcı adımızı (rastgele) yazıyoruz.Sonrasında Withdraw butonuna tıklayarak çekim işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Çekim işlem sonucu aşağıdaki gibidir ;

Minimum Çekim Limiti : 20 Satoshi

Ödeme Yöntemi : Faucethub

Nasıl Üye Olabilirim ?

Yatırımsız kazanç sağlayabileceğiniz bu siteye aşağıda bulunan Üye Ol butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir

You may also like