Yatırımsız Minimum 100₺ Kazanma Fırsatı

By

Tanıtım :

Yatırımsız Kazanç fırsatlarına bir yenisini daha ekliyoruz.Sadece kayıt olup doğrulama işlemi yaparak minimum 100 Türk Lirası kazanma fırsatı sizleri bekliyor.Kampanya süresi bitmeden tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Kampanya 1 Mart Tarihine Kadar Geçerlidir.

Yapmamız gereken işlemler kayıt olma ve doğrulamadan ibaret olacaktır.Devamında ise 20₺ lik bir hediye kazanmış oluyoruz.Bu ödülü çekebilmemiz için borsadan minimum 100 ₺ ye katlamamız gerekiyor ki bu işlemleri yapmadan önce hesabımızın doğruluğunu yapmamız gerekmektedir.

Minimum 100₺ kazanmak için yapmamız gereken adımları aşağıda sırası ile uygulamamız gerekmektedir.

1-)Siteye Kayıt Oluyoruz :

Aşağıda bulunan Üye Ol butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada gerekli alanları kendimize göre dolduruyoruz.Burada dikkat edilmesi gereken bölüm Referans ID yazan kısımdır.Bu bölüme kesinlikle dokunmamamız gerekmektedir.Aksi takdirde 20₺ hediye den faydalanamayız.

2-)Hesap Doğrulama :

Fotoğrafta bulunan bölümler sizlerde onaylanmamış olarak gözükecektir.Burada yapmamız gerekenler Düzey 1 ve Düzey 2 yi istenilenlere uygun bir biçimde doldurmaktır.

Daha sonra Düzey 3 bölümüne tıkladığınızda sizden bir Barkod ve TC numaranızı isteyecektir.Bu barkod numarasını öğrenmek için hemen sağ tarafında bulunan Oluştur butonuna tıklayarak e-devlet sayfasına yönlendiriliyorsunuz.Bu bölümde ilerle dedikten sonra karşımıza çıkan seçmeli cevaplara aşağıdaki fotoda bulunan yanıtları ekliyoruz.

Fotoğrafa uygun yanıtları ekledikten sonra Sorgula diyerek işlemimize devam ediyoruz ve karşımıza çıkan PDF dosyasını indir diyerek açıyoruz.

Yukarıdaki fotoğrafta örneği bulunan PDF dosyasında size ait bilgileriniz bulunacaktır.Burada aşağıdaki fotoğrafta belirtilen barkod numarasını kopyalıyoruz ve Düzey 3 için bizden istenilen Barkod numarası bölümüne yapıştırıyoruz.Sonrasında işlemi onaylıyoruz ve Düzey 3 bölümünü de geçerek 20₺ hediyemizi elde etmiş oluyoruz.3-)Al-Sat İşlemleri :

Hediye olarak kazandığımız 20₺ yi buradan katlamaya çalışıyoruz.Bu kısımda birden çok kripto para birimi bulunmaktadır.Dilediğiniz sanal para birimini kullanarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Minimum Çekim Limiti : 100₺ (Kripto Para Çekimleri Mevcut)

İşlem Kesinti Ücreti : 2.5 ₺

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir

You may also like