Youtube Abone ve İzleyici Arttırma

By

Sosyal medya da para kazanma konusunda oldukça popüler olan Youtube kanalı yeni üye olacak kullanıcılar için işleri biraz zorlaştırdı.Öncelikle sizlere bu zorluklardan bahsedip sonrasında ise bu sorunları  hangi siteler yardımıyla atlatabileceğiniz hakkında bilgiler paylaşacağım.

Youtube Yeni Üyeler İçin Hangi Şartları İstiyor ?

Eski kullanıcılar için bu yöntem biraz daha rahattı.Çünkü 10.000 izlenmeye ulaştıktan sonra onay alıyor ve kısa zamanda para kazanmaya başlayabiliyorduk.

Şimdi ise yeni üye olacak kişiler için yeni şartlar ortaya koydu ve para kazanmak için maalesef bu sorunların üstesinden gelmeniz gerekiyor.

Youtube ortaya koyduğu kriterlerden ilki 1.000 Abone sayısına ulaşmanız ikinci kriter ise son 1 yıl içersinde toplam 4.000 izlenmeye ulaşmanız gerektiğir.

Fakat endişelenmenize hiç gerek yok.Çünkü sizlere bahsedeceğim birkaç site ile anında abone,izlenme,beğeni sayılarınızı arttırmaya başlayabilirsiniz.

1-)Youtube Abone.com Sitesi :

Sitede kredi sistemi bulunmaktadır.Bu kredi bakiyeniz ile sitenize abone,izlenme,beğeni gibi istatistikler kazanırsınız.

Nasıl Koin Kazanabiliriz ? 

Yapmanız gereken tek şey diğer kullanıcıların paylaşmış olduğu linkleri ziyaret etmektir. Ayrıyetten sitede üyelik paketi yükseltme ve kredi satın alma gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Aboneler Gerçek Mi ?

Bu sitede havuz sistemi kullanılmaktadır.Yani sistemin mantığında başka insan kullanıcıları ile beraber aynı ortamda olduğunuz için herhangi bir Bot veya Hile  söz konusu Değildir.

Siteden Para Kazanabilir Miyim ?

Kazanmış olduğunuz kredileri ister takipçi kasmada ister banka hesabınıza çekme olarak kullanabilirsiniz.Ödeme alabilmek için en az 10 gün süre geçmesi ve en az 2500 etkinlik yapmış olmanız gerekmektedir.

Papara Ödeme Limiti = 7.5 ₺

Banka/İninal Hesabı Ödeme Limiti = 22.5 ₺

Siteye Üye Olmak İster Misiniz ?

Site hakkında daha fazla bilgi almak ve üye olmak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.

2-)Youtube AboneKasma.com Sitesi :

Sistem mantığı genel olarak ilk belirtmiş olduğumuz site ile benzer bulunmaktadır.

Nasıl Koin Kazanabiliriz ? 

Yapmanız gereken tek şey diğer kullanıcıların paylaşmış olduğu linkleri ziyaret etmektir. Ayrıyetten sitede üyelik paketi yükseltme ve koin satın alma gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Aboneler Gerçek Mi ?

Bu sitede havuz sistemi kullanılmaktadır.Yani sistemin mantıgında başka insan kullanıcıları ile beraber aynı ortamda olduğunuz için herhangi bir Bot veya Hile  söz konusu Değildir.

Siteden Para Kazanabilir Miyim ?

Maalesef koinleriniz ile herhangi bir gerçek para kazanma söz konusu değildir.

Siteye Üye Olmak İster Misiniz ?

Site hakkında daha fazla bilgi almak ve üye olmak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum
1 Yorum yazarları
İbrahimm Son yorum yazarları
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
İbrahimm
Ziyaretçi
İbrahimm

ilk paylasilan siteyi denedim sadece.kredileri kullanarak hit arttırmaya çalıştım ve sorun cikmadi bende.acikcasi pek işe yarayacagini dusunmemistim.sasirdim biraz tavsiye ederim

You may also like